Akcesoria do fotobudki

Szablony wydruków fotobudki

Na każdą imprezę przygotowujemy szablony wydruku. Możesz wybrać szablon dostępny w naszej galerii lub zaprojektujemy nowy szablon wydruku wg. Twoich wskazówek. Staramy się by nasze szablony były dopełnieniem całości wydarzenia, które organizujesz. A pamiątka w postaci wydrukowanych odbitek zdjęć były symboliczne dla tego jednego – szczególnego dnia. Nasza fotobudka drukuje zdjęcia w formacie 5×15 cm – są to wtedy w sztuki za jednym razem, lub 10×15 cm.

Księga Gości

Księga gości to świetna pamiątka dla Ciebie z zabawy z naszą Fotobudką. Możesz złożyć wyjątkowe życzenia albo wkleić zdjęcie z Fotobudki. Do księgi gości zapewniamy kolorowe flamastry i klej do przyklejania zdjęć.

Tło do fotobudki

Poniżej nasze tła do wyboru. Różnorodne tła nadadzą się idealnie pod różnorodny charakter uroczystości. Jeśli masz pomysł na własne tło z twoim indywidualnym pomysłem, możemy takie tło zamówić dla Ciebie, koszt to 90 zł.

Śmieszne Gadżety do fotobudki

Gadżety to doskonały dodatek do zdjęć w fotobudce. Wybieranie dodatków to doskonała zabawa a efekt końcowy na zdjęciu nierzadko wywołuje uśmiechy na twarzach.

Posiadamy całą masę śmiesznych gadżetów takich jak okulary, peruki, czapki, kapelusze, tabliczki ze śmiesznymi napisami, wąsy.

Spełniamy też każde niestandardowe życzenia dotyczące gadżetów.

Fotobudka Słupsk najczęściej jest w takich miejscowościach jak Słupsk, Ustka, Darłowo, Lębork, Sławno, Bytów, Dąbki, Jarosławiec, Miastko, Rowy, Łeba, Kościerzyna, Sierakowice, Kartuzy.